قالب وبلاگ


دلاوران ایران زمین
ارتش سایبری ایران 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

 

امیر سرتیپ پوردستان در جمع دانشجویان رزم مقدماتی دانشگاه های افسری ارتش در مرکز آموزش تکاور لشکرک ضمن خیر مقدم به آنان گفت: به برکت انقلاب اسلامی، ارتش مورد اعتماد نظام، رهبری و مردم است و  شما دانشجویان هم باید رسالت و مأموریت خطیری را که عهده دار شده اید به شایستگی به انجام رسانید.

 


به گزارش روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران: امیر سرتیپ احمد رضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش  در مرکز آموزش تکاور لشکرک خطاب به دانشجویان گفت: مردم به جوانان عزیزی که لباس مقدس سربازی را می پوشند به چشم امید و با اطمینان نگاه می کنند زیرا امنیت و آرامش روانی برای آنها ایجاد می شود.

 

وی تصریح کرد: شما در مقطع حساسی از تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران وارد ارتش شده اید، دشمنان در اطراف مرزهای ما حضور دارند و شما باید قابلیت های خودتان را در زمینه های علمی، اعتقادی و معنوی بالا ببرید چرا که در آینده ای نزدیک چرخ های ارتش جمهوری اسلامی ایران به دست شما به حرکت خود ادامه خواهد داد.

 

سرتیپ پوردستان ضمن توصیه به مربیان و دانشجویان گفت: به دانشجویان عزیز سفارش می کنم که از سختی ها نهراسند و سختی ها را فرصت و پله ای برای ارتقا بدانند.

وی در ادامه تاکید کرد: رمز موفقیت یک مربی در نگاه محبت آمیز به دانشجو است و تلاش کنید دانسته های خود را تمام و کمال به دانشجویان منتقل کنید تا توانمندی های علمی شان را بالا ببرند

[ یکشنبه ۸ امرداد ۱۳٩۱ ] [ ٩:٥۱ ‎ب.ظ ] [ مهدی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
RSS Feed