فرماندهان شجاع و متدین ارتش ج .ا.ایران

امیر سرتیپ پوردستان، فرمانده نیروی زمینی ارتش در دیداری صمیمانه با دانشجویان دوره مقدماتی دانشگاه های افسری ارتش در مرکز آموزش تکاور نیروی زمینی گفت: امیدوارم همه ما بتوانیم از معنویات و برکاتی که در ماه مبارک رمضان وجود دارد نهایت بهره و نفع لازم را ببریم و هرچه بیشتر خود را به خداوند متعال نزدیک نمائیم.

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، وی در ادامه خطاب به دانشجویان گفت :شما عزیزان که لباس رزم پوشیدید و فرماندهانی که در کنار شما هستند و روحانیون عزیزی که برای شما زحمت می کشند با این حال روزه،  برای من تیرماه  سال 1361 و عملیات بزرگ رمضان که با نام حضرت صاحب الزمان (عج) آغاز شد را یادآوری کردید. عملیاتی که یکی از شکوهمندترین و افتخارآمیز ترین عملیت های دفاع مقدس بود. رزمندگان اسلام با زبان روزه در زمین تفتیده خوزستان و در شرایط 50 درجه گرما عملیات خودشان را آغاز کرده و مشتاقانه و مومنانه سنگرهای دشمن را پشت سر هم گذاشته و با خون گرمشان زمین را عطرآگین کردند.

وی در ادامه افزود: ورود شما را به مجموعه مقدس و متدین ارتش جمهوری اسلامی ایران  تبریک و تهنیت عرض می کنم. شما مانند خون تازه ای که با خودش انرژی و اکسیژن دارد وارد شریان های و رگ های یگان های ارتش جمهوری اسلامی ایران می شوید و با خودتان طراوت، سرسبزی و نشاط می آورید.

در پایان امیرسرتیپ پوردستان این دوره مقدماتی را فرصت مناسبی برای دانشجویان ارزیابی کرد و گفت:شما دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش این دوره مقدماتی را با استواری و بردباری به پایان خواهید برد و ان شاء الله در آینده از پرچمداران و فرماندهان شجاع و متدین ارتش جمهوری اسلامی ایران و حافظ خون شهیدان خواهید بود.

/ 0 نظر / 5 بازدید