به تصویر کشیدن حمله اتمی ایران به اسرائیل در سال 2013

رژیم صهیونیستی که همیشه سعی بر آن داشته تا خود را ماهیتی مظلوم و ستمدیده و دشمنان خود را اشخاصی ظالم و درنده معرفی کند، این بار نیز برای همراه کردن اذهان عمومی با خود و سیاست‌هایش دست به ساخت فیلمی زد که در آن حمله اتمی ایران به اسرائیل به تصویر کشیده شده است.

اسرائیل که خود را خارج از تمامی قوانین بین‌الملل دانسته و آنها را تنها برای دیگر کشورها می‌خواهد، هنوز به پیمان منع گسترش سلاح‌های هسته‌ای نپیوسته و بنا بر آمارهای موجود دارای بیشترین کلاهک‌های هسته‌ای و سلاح‌های نامتعارف در خاورمیانه و حتی جهان است.

این رژیم سعی دارد تا مسائل را در هم آمیخته و جای حق و باطل و مظلوم و ظالم را کاملاً تغییر دهد. همانطور که در این فیلم نیز دیده می شود اسرائیل و مردم آن به گونه‌ای به تصویر کشیده شده‌اند که نقاب مظلومین را به چهره داشته و توسط ایرانیان مورد حمله قرار گرفته‌اند،‌ حال آنکه تاریخ و حوادث چند دهه اخیر کاملاً عکس آن را گواهی می‌دهد.

صهیونیسم و غرب مدت‌هاست که در تلاشند تا برنامه هسته‌ای ایران را به گونه‌ای کاملاً وارونه جلوه دهند. هرچند هنوز با وجود فشارهای زیاد آمریکا و صهیونیست‌ها به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، این آژانس هیچ‌گونه مدرک و شواهدی دال بر ساخت سلاح هسته‌ای توسط ایران نیافته است، اما این افراد سعی دارند تا در اخبار، فیلم، انیمیشن و کلیه وسایل رسانه‌ای خود صورت مسئله را تغییر داده و عنوان دارند که ایران نه تنها دارای سلاح هسته‌ایست بلکه می‌خواهد آن را بر سر اسرائیل خراب کند.

مسلماً یک مخاطب هنگامی که در معرض چنین هجمه‌های وسیع و سنگینی از اخبار کذب و دروغ رسانه‌های صهیونیست و آمریکا ــ که بنا بر مدارک و شواهد موجود رسانه‌های اصلی آمریکا نیز کاملاً در اختیار صهیونیست‌ها قرار دارند ــ ناخواسته در ضمیر ناخودآگاه خود باور خواهد کرد که ایران واقعاً دارای سلاح هسته‌ایست و لذا کاملاً از یاد می‌برد که این اسرائیل و رژیم غاصب صهیونیستی است که نه تنها دارای بیشترین کلاهک‌های هسته‌ایست بلکه هیچ الزامی نمی‌بیند که بخواهد جوامع بین‌المللی و قوانین آن را به رسمیت شناخته و به معاهدات آن تن دهد.

این فیلم کوتاه کاملاً به گونه‌ای ساخته شده تا حس همدردی و حمایت بیننده را نسبت به رژیم صهیونیستی برانگیزد، تا بدین طریق این رژیم غاصب بتواند جواز لازم برای انجام هرچه بیشتر اعمال ضد انسانی خود از جمله ترور شخصیتی (همچون ترور دانشمندان هسته‌ای ایران) و نیز اعمال هر نوع فشار به ایران (حتی استفاده از بمب هسته‌ای) را برای خود مجاز بشمارد و به اصطلاح دست به یک حمله پیشگیرانه بزند.


/ 0 نظر / 4 بازدید