داخل خودرو «حریم خصوصی» نیست

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی، حفظ و صیانت از کارکنان را به عنوان یکی دیگر از انتظارات مقام معظم رهبری برشمرد و تصریح کرد: یکی از تاکیدات رهبری توجه به روحیه ایمانی و دینی در ناجا، جلوگیری از بروز تخلف، سالم‌سازی و اغماض نکردن با هرگونه تخلف است.

وی افزود: در همین زمینه از پنج سال قبل هدف‌گذاری خوبی برای صیانت از کارکنان صورت گرفت و توانستیم میزان تخلفات در نیروی انتظامی را کاهش دهیم.

بهرامی برخورد فوری و صحیح با هنجارشکنان و کسانی که چهره جامعه را مخدوش می‌کنند را از جمله انتظارات مهم مقام معظم رهبری از نیروی انتظامی بیان کرد و گفت: اخیراً با تعریفی که در فضای مجازی از خودرو به عنوان حریم خصوصی شده عده‌ای بر آن شدند که بدون پوشش به رانندگی بپردازند، که باید گفت، داخل خودرو بنا به فتوای مراجع و علما یقیناً حریم عمومی محسوب می‌شود و این‌گونه شبهه‌افکنی‌ها نیز توطئه جدید دشمن است.

وی از حمایت علما و مراجع با برخورد فوری و قاطع پلیس با هنجارشکنان خبر داد و اظهار داشت: آیت‌الله مکارم شیرازی در این باره عنوان کردند چطور خودرو حریم خصوصی محسوب می‌شود، در حالی که در منظر دید مردم قرار دارد. 

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی، تقویت انگیزه‌های دینی و انقلابی، اصلاح و تقویت آموزش، صرفه‌جویی و کمک به دولت برای تحقق اقتصاد مقاومتی، دشمن‌شناسی، داشتن اشراف و آگاهی، احترام گذاشتن به مردم و رسیدگی به خانواده را از مهم‌ترین انتظارات فرمانده معظم کل قوا از فرماندهان و مسئولان نیروی انتظامی عنوان کرد.

/ 0 نظر / 26 بازدید