گرامیداشت اولین سالروز حضور مقام معظم رهبری در زادگاه جماران

 

به مناسبت گرامیداشت اولین سالروز تشریف فرمایی مقام معظم رهبری به زادگاه جماران، محفل انس با قرآن کریم با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش و رئیس اداره عقیدتی سیاسی این نیرو در منطقه یکم دریایی بندرعباس برگزار شد.

در این مراسم دریاداردکترحبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات درماه مبارک رمضان، با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران جایگاه اول درسطح منطقه را دارد اظهار داشت : ارتقاء توان بازدارندگی در سطح منطقه تنها متکی بر وجود تجهیزات نیست بلکه میزان اعتقاد ، ایمان، تعهد و تخصص کارکنان نیروهای مسلح بویژه نیروی دریایی، مولفه ای حائز اهمیت در توان بازدارندگی و برقراری امنیت در سطح منطقه است.

وی خاطرنشان کرد : نیروی دریایی راهبردی ارتش برای برقراری امنیت در منطقه تمامی توانمندیها در زمینه سطحی، زیردریایی، پروازی، موشکی و عملیات ویژه را در اختیار دارد و با وجود کارکنان مومن، متعهد و ولایتمدار در کنار تجهیزات فیزیکی توان بهره برداری ، بازدارندگی و برقراری امنیت منطقه را افزایش داده است.

سیاری با تبریک فرارسیدن اولین سالروز حضور فرماندهی معظم کل قوا در منطقه یکم دریایی بندرعباس تصریح کرد: باعث افتخار کارکنان ولایتمدار نیروی دریایی  و فرزندان مومن مقام عظمای ولایت است که در چنین روزی سال گذشته این لیاقت را پیدا کردند تا مقام معظم رهبری از صمیم قلب به آنان خدا قوتی بگویند و همین باعث ارتقاء روحیه وانگیزه بیشتر در ادامه روند ماموریت هاست. 

در ادامه حجه الاسلام عباس محمد حسنی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی در سخنانی دغدغه های حساس کنونی را جنگ نرم دشمنان دانست وگفت: جنگ نرم  به مراتب خطرناک تر از جنگ سخت است چرا که جنگ سخت  برای همه قابل ادراک است اما جنگ نرم را تنها کسانی درک می کنند که در حال آسیب باشند.

وی درادامه با بیان اینکه ما می توانیم در سایه قرآن هر آنچه داریم را حفظ کرده و آنچه را که نداریم را بدست آوریم افزود : با توجه به تهاجم و غارت فرهنگی که دشمن علیه بنیانهای فکری ما آغازکرده تنها یک راه مقابله وجود دارد و آن پناه بردن به دژ نفوذ ناپذیر قرآن است.

حجه الاسلام عباس محمد حسنی در پایان موفقیت های هشت سال دفاع مقدس واقتدار امروز ملت ایران را مرهون پناه بردن به قرآن دانست وگفت: اگر امروز صدای انقلاب ما درحیات خلوت آمریکا شنیده می شود همه از برکت این کتاب الهی است.

گفتنی است، در این محفل باشکوه که شورای تأمین استان هرمزگان و تعدادی از فرماندهان و مسئولین کشوری ولشگری بندرعباس حضور داشتند، آقایان عادلی و اطهری فر قاریان ممتاز و بین المللی جمهوری اسلامی ایران به قرائت پرداختند.

اجرای تواشیح توسط گروه همخوانی ولایت و تقدیر از منتخبین قرآنی یگانهای مستقر در ناوگان جنوب پایان بخش این مراسم بود .

/ 1 نظر / 7 بازدید